Parketa veidi un izmantošanas iespējas - 18 Martā 2009 - Raksti un publikācijas - Parkets-parketa, dēļu grīdas ieklāšana,slīpēšana,lakoša
Piektdiena, 18.04.14, 11:01
Tiāra -Parkets,Celtniecība
Sākums | Reģistrācija | Ieeja Sveicināti Viesis | RSS
  • Sākums
  • Viesu grāmata
  • Forums
Ieejas forma
Meklēšana
Kalendārs
«  Marts 2009  »
PrOTCPkSSv
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Ierakstu Arhīvs
Mūsu aptauja
Kā patīk saits?
Atbilžu kopskaits: 34
Vietnes draugi
Statistika

Onlainā kopā 0
Viesi 0
Lietotāji 0
Sākums » 2009 » Marts » 18 » Parketa veidi un izmantošanas iespējas
Parketa veidi un izmantošanas iespējas
11:16

Tradīcijām bagāts dabīgais materiāls, kas nereti pretendē uz lietišķās mākslas darba statusu. Elitārā grīdas seguma vēsturisko, funkcionālo un estētisko vērtību apliecina senās pilis un karaļu rezidences - pirms vairākiem gadsimtiem ieklātais parkets kalpo joprojām un ir patiesas apbrīnas vērts.

Mūsdienās parkets kļuvis par prestiža simbolu - to izvēlas cilvēki ar augstām dzīves kvalitātes prasībām. Parketa funkcionālā un vizuālā daudzveidība piemērojama radikāli atšķirīgam pielietojumam – gan respektabliem darba kabinetiem, viesistabām un citām privātām telpām, gan sabiedriskiem interjeriem, koncertzālēm, sporta kompleksiem un jahtu klājiem.
Masīvkoka parkets
Masīvkoka parkets ir biezi (līdz 22 mm), dažāda garuma dēļi, kas izgatavoti no viena koka gabala visā dēļa garumā, platumā un biezumā. Šim parketa veidam izmanto tikai īpaši atlasītu, augstvērtīgu koksni. Visās četrās dēļa pusēs iestrādātas spundes un gropes, kas ieklāšanas procesā nodrošina stabilu savienojumu. Masīvkoka parketa dēļi ar fāzējumu (45º leņķī noslīpinātu dēļa maliņu), kas vizuāli izlīdzina dēļu biezuma atšķirības un labi izceļ ieklātās grīdas koksnes struktūru, pēc ieklāšanas papildus nav jāslīpē. Šādi dēļi īpaši piemēroti ieklāšanai pēc, tā sauktās kuģa klāja grīdas apdares principa.
Jaunāko tehnoloģiju izmantošana žāvēšanas un apstrādes procesā samazina dabīgā materiāla jutīgumu pret dažādiem vides apstākļiem.
Tirgus piedāvājumā ir daudzveidīgu koku sugu parkets no dažādām pasaules valstīm. Atkarībā no izejmateriāla un izgatavošanas tehnoloğijām izšķir vairākus parketa veidus, no kuriem populārākie ir masīvkoka, trīsslāņu un divslāņu parkets, finierētā parketa plātnes, dabīgā korķa un bambusa parkets.

Neliela izmēra dēlīši no masīvkoka (saukti arī par gabalparketu) lieliski noder dažāda veida parketa zīmējumu veidošanā. Pavisam zināmi vairāk nekā simts dažādu veidu grīdas raksti, populārākie - skuja, pinums. Abos dēlīšu sānos un galos ir spundes vai gropes, pēc kurām tos mēdz iedalīt labās un kreisās puses dēļos.
Kā visi dabīga koka izstrādājumi, arī masīvkoka parkets ir jūtīgs pret temperatūras izmaiņām. Piemēram, ja ziemas laikā telpa netiek apkurināta, parketa dēļi var piesūkties ar mitrumu un žūstot veidot plaisas savienojumu vietās. Šī problēma ir viegli novēršama, ja telpā uztur pastāvīgu temperatūru (ne zemāku par +16º C) un gaisa mitruma līmeni (30-60%).
Tradicionālo kokšņu masīvkoka parkets nav piemērots apsildāmām grīdām un telpām, kur iespējama tieša saskare ar ūdeni - vannas istabām, pirtīm, saunām. Turpretim tīkkoka un citu eksotisko kokšņu parkets ir mitrumizturīgs un izmantojams pat jahtu klāja apdarei.
Masīvkoka parketa priekšrocības· Masīvkoka parkets ir ekoloģiski tīrs, silts un vizuāli skaists grīdas segums.
· Ļoti izturīgs, tāpēc to iespējams vairākkārt atjaunot slīpējot.
· Ilgmūžīgs – pareizi ieklāts un kopts, tas var kalpot pat simt un vairāk gadu.

Trūkumi
· Darbietilpīga ieklāšana.
· Salīdzinoši augsta cena par kvadrātmetru.
· Izteikta jutība pret krasām temperatūras izmaiņām un citiem vides apstākļiem.
Iespējams iegādāties gan no ārzemēm ievestu, gan Latvijā ražotu parketu. Vietējie parketa ražotāji: Vidrižu Atvari (Atvari, p/n Vidriži, Vidrižu pag., Limbažu raj., tālr. 4070974), Mozaīka (Mehanizācijas iela 9, Limbaži, tālr.: +371 29482832), ARHO PRO grupa (tālr. 7114011), Bēnes Ozoli (Bēnes pag. "Ozoli", Dobeles rajons, tālr. 3758386).
Parketu var iegādāties lielākajos būvmateriālu veikalos un specializētajos grīdas segumu veikalos.

Trīsslāņu parkets
Tas ir salīdzinoši jauns grīdas segums, kuru sāka izmantot 20.gadsimtā kā masīvkoka parketa alternatīvu, kas atbilst mūsdienu ekoloģiskajām prasībām. Trīsslāņu parkets deva iespēju atvieglot darbietilpīgo ieklāšanas procesu un samazināt kopējās izmaksas, un tie ir galvenie iemesli, kāpēc šis parketa veids kļūst aizvien populārāks, pat populārāks par masīvkoka parketu.
Trīsslāņu parketa dēļi (atkarībā no ražotāja standartiem) parasti ir 2 - 2,5 m gari, 13 – 20 cm plati un 10 – 22 mm biezi, veidoti no trim kārtām. Vidējās kārtas koksnes šķiedra vienmēr ir novietota perpendikulāri abu ārējo kārtu šķiedrām, tādējādi palielinot materiāla stabilitāti un ievērojami samazinot dēļu lineāro izmēru izmaiņas temperatūras svārstību un mitruma ietekmē. Virsējo kārtu, kas nosaka parketa izskatu un grīdas seguma izturību, sauc par darba kārtu, tās biezums var būt 2,2 – 6 mm. Parasti to veido no koksnes garenšķiedras un izgatavo no augstvērtīgiem lapkokiem, kas, salīdzinājumā ar skujkokiem, ir cietāki un izturīgāki. Vidējai dēļa kārtai izmanto skujkoku koksni, bet apakšējai – finieri. Savā starpā dēļi stiprināmi ar gropēm un spundēm, kas iestrādātas vidējā dēļa kārtā, nodrošinot ātru un vieglu parketa ieklāšanu pēc Click (bezlīmes) sistēmas principa.
Trīsslāņu parketu pārdod rūpnieciski apstrādātu - tas ir gatavs lietošanai jau tūlīt pēc ieklāšanas, atjaunojams (slīpējams) un var kalpot 12 - 15 gadus. UV apstrāde ar lakas vai eļļas pārklājumu nodrošina teicamu nodilumizturību. Trīsslāņu parkets, salīdzinājumā ar masīvkoku, trīs reizes mazāk reaģē uz mitrumu un temperatūras izmaiņām, tāpēc šo parketa veidu var izmantot arī apsildāmu grīdu apdarei.
Priekšrocības
· Vizuāli šo parketa veidu praktiski nav iespējams atšķirt no masīvkoka parketa grīdas, taču tam ir salīdzinoši zemāka cena, jo augstvērtīga koksne tiek izmantota tikai virsējai kārtai.
· Vienkārša un viegla ieklāšanas tehnoloģija.
· Augsta noturība pret grīdas deformāciju.
Trūkums
Īsāks kalpošanas mūžs nekā masīvkoka parketam.
Divslāņu parkets
Nelielā izmēra dēļi (atkarībā no ražotāja noteiktajiem standartiem), parasti ir 0,47 - 1,1 m gari, 6 – 9 cm plati un 10 – 12 mm biezi, veidoti no divām kārtām. Virsslānim lielākoties izmanto lapkoku koksni, bet apakšslānim - skujkoku. Dēļi savā starpā stiprināmi ar spundēm un gropēm, bet, atšķirībā no trīsslāņu dēļiem, ieklāšanas procesā tie noteikti jāpielīmē grīdas pamatnei. Divslāņu parkets ir laba alternatīva gabalparketam.
Priekšrocības
· Var izmantot apsildāmām grīdām.
· Laba noturība pret deformāciju, mitrumu un temperatūras izmaiņām.
· Piemērots dažādu grīdas ornamentu un mozaīku veidošanai.

Trūkums
Darbietilpīga ieklāšana.
Finierētā parketa plātnes
Tas ir trīkārtains segums, taču, atšķirībā no trīsslāņu parketa, tā struktūrā ir ne tikai dabīga koksne, bet arī koksnes pārstrādes produkti mitrumizturīgas HDF* vai MDF** kokšķiedras plātnes. Virsējā slānī ir 0,6 mm biezs koka finierējums. Saglabājot dabīgās koksnes īpašības, šim grīdas segumam raksturīga paaugstināta stabilitāte, laba nodilumizturība un salīdzinoši ilgs mūžs.
* HDF (High Density Fibreboard) – izcili blīva struktūra.
* * MDF (Middle Density Fibreboard) – vidēji blīva struktūra.
Priekšrocības
· Demokrātiska cena.
· Viegla ieklāšana.
· Viegla kopšana.
Trūkums
Nav iespējama atjaunošana slīpējot.
Bambusa parkets

Unikāls, ekoloģisks dabīgais grīdas segums. Parketa izejmateriālu iegūst, presējot apstrādātus bambusa stiebrus, kurus stiprina uz džutas vai lateksa pamatnes. Bambusa plātnes (3/5/7x 2 mm vai cita izmēra) var būt nostiprinātas gareniski vai šķērsām uz flīzēm (46 x 46cm), kā arī uz 200 cm platām lateksa vai džutas loksnēm.
Piedāvājumā arī bambusa parketa plāksnes ar rievām un gropēm, stiprināmas pēc Click sistēmas principa. Variējot seguma ieklāšanas virzienu, iespējams veidot neatkārtojamu seguma dizainu. Bambusa parkets var būt lakots, eļļots vai vaskots. Iespējams pasūtīt arī krāsotu un tonētu materiālu vai arī krāsot un tonēt to jau pēc ieklāšanas.

Priekšrocibas
· Viegli ieklājams.
· Vizuāli un fiziski silts materiāls.
· Kluss.
· Antistatisks.
· Antialerģisks.
Trūkumi
· Jutīgs pret straujām gaisa temperatūras izmaiņām un mitrumu.
· Īpaši jāsargā no smiltīm un putekļiem, traipi jālikvidē nekavējoties.
Dabīgā korķa parkets
Grīdas segumiem lielākoties izmanto 300 x 300 mm vai 300 x 600 mm lielas flīzes, kuru biezums un blīvums piemērojams atbilstoši telpas noslodzei. Korķim, tāpat kā koka parketam, nepieciešama aizsargājoša lakas vai eļļas kārta. Korķa masīvparketam viendabīgs materiāls ir visā flīzes biezumā, tas ir silts un ideāli piemērots grīdas segums guļamistabām. Korķis ir pietiekami mitrumizturīgs, tāpēc to var izmantot arī virtuves, ēdamistabas un pat vannasistabas grīdām.
Korķa masas flīzes virsmu klāj dabīgā korķa finierējums dažādos dizaina un krāsu risinājumos.
Dabīgais korķis mēdz būt arī saliekamu grīdas dēļu veidā. Dēļu pamatā ir 2 mm bieza korķa izolācijas kārta, viduskārtu veido mitrumizturīga HDF plātne, bet virsmu – 3 mm bieza dabīgā korķa kārta, kas pārklāta ar UV staru aizsardzības laku. Šāds segums ir viegli ieklājams.
Priekšrocības
· Vizuāli un fiziski silts materiāls.
· Elastīgs – nelieli iespiedumi var atkal izlīdzināties.
· Antistatisks.
· Antialerğisks, ieteicams bērnistabām.
· Viegli kopjams materiāls.

Trūkumi
· Jutīgs pret ielas netīrumiem, smiltīm.
· Mīksts, to var bojāt, piemēram, ar smailiem apavu papēžiem vai pārvietojot mēbeles.
· Nav atjaunojams slīpējot.
Raksts veidots sadarbībā ar arhitektūras un celtniecības centru Reaton.

http://www.abc.lv

Skatījumu skaits: 12841 | Pievienoja: tiaara | Reitings: 0.0/0 |
Komentāru kopskaits: 15
0
13 AntoniaKr   (Šodien 02:43)
Herbal Curse For Diabetes Short Term Lowering Blood Pressure Prometrium Withdrawal Bleeding <a href=http://www.netvibes.com/canadianpharmacy>Soft Viagra No Prescription Uk Canadian Pharmacy</a>. Nolvadex What Does It Do Nephrogenic Diabetes Insipidus Interventions Paroxetine And Marijuana Light On Vitamin C Heat . Coxsackie Virus Diabetes Researchers Protonix Pravachol Levbid . Short Term Blood Pressure Regulation Baroreceptor Reflex Stole Too Much Lexapro <a href=http://www.netvibes.com/lookingadderall>No Prescription Order Adderall</a> Natural Remedies Reactive Arthritis Food And Drug Interaction With Warfarin Is Percocet Safe In Early Pregnancy Picture Of Septic Arthritis

0
12 elifjhamel   (Vakar 23:56)
When comparing the first day of spring. For example, were up 3%. Proceed all the water vapor a pollutant? <a href=http://ex69horizon.blogspot.com/>horizon fitness ex-69 elliptical </a> So the head continuous work930 in lbs you can get the job. However, the company. Yes - as I will make serious cash at work.

In fact, to one pound lighter than traditional batteries. Even the best possible way. When you need with surgical precision, re-replace support for the weight. http://67mustangblog.com/2009/04/for-sale-richards-815hp-1967-shelby-super-snake-eleanor-mustang/comment-page-2/#comment-302401
http://www.newbrightonsilverband.org.nz/guest-book#comment-20140
http://alexruiz.developerblogs.com/?p=599&cpage=1#comment-182466
http://www.bimonkey.com/2009/08/the-slowly-changing-dimension-transformation-part-2-type-2-dimensions/comment-page-1/#comment-208877
http://www.ludlowquiltandsew.co.uk/#comment-122264
We do more to trace their customers reduce consumption. Although $1, 500 and causing trouble. Always check the spark during the power tool.

0
11 Charlesmity   (Vakar 21:05)
Buy Percocet Online No Prescription Percocet Online No Prescription Depression Order Percocet Online No Prescription Required <a href=https://archive.org/details/OrderTestosteroneSupplementOnline>Mod Testosterone C19h28o2 Silkroad Online</a>. Online Percocet Online Consultation Ordering Percocet Online Clammy Skin Ordering Percocet Online Cold And Clammy Buy Percocet Online Without A Prescription Oxycontin . Purchasing Percocet Online Without Percocet Prescription Online Acetaminophen . Percocet Soma Buy Online No Prescription Withdrawl Percocet Soma Buy Online No Prescription Cod <a href=https://archive.org/details/OrderCheapXanaxNoPrescription>Vs Effexor Buy Xanax</a> Splitting Percocet Reliable Online Pharmacy Uk Online Pharmacy Percocet Percocet Sales Online Pharmacies No Prescription Percocet Australia Order Online <a href=http://phsar247.com/xen/threads/get-remeron-overnight-buy-remeron-without-credit-card.237662/>Get Remeron Overnight, Buy Remeron Without Credit Card</a>
<a href=http://www.gamebredbets.com/threads/celexa-generic-cost-celexa-overnight-no-rx.67049/>Celexa Generic Cost, Celexa Overnight No Rx</a>
<a href=http://d-stroyed.eu/forum/index.php?threads/zyban-online-cod-online-pharmacy-md-zyban.43329/>Zyban Online Cod, Online Pharmacy Md Zyban</a>

<a href=http://cs-go.pl/cheap-imitrex-no-rx-imitrex-overnight-online-t208644.html>Cheap Imitrex No Rx, Imitrex Overnight Online</a>
<a href=http://www.gamebredbets.com/threads/order-capecitabine-overnight-delivery-buy-cheap-capecitabine-with-mastercard.6704 7/>Order Capecitabine Overnight Delivery, Buy Cheap Capecitabine With Mastercard</a>
<a href=http://cloudpvp.com/community/threads/buy-relafen-in-ohio-relafen-overnight-us-delivery.208088/>Buy Relafen In Ohio, Relafen Overnight Us Delivery</a>

0
10 SergioPa   (Vakar 10:42)
Aldactone For Acne Skin Infection Bactrim Tylenol Dosage Chart Advil <a href=http://www.netvibes.com/clopidogrel>Generic Clopidogrel 75mg Sanofi</a>. Levofloxacin No Prescription Overnight Squeeze To Lower Blood Pressure Zona Plus Tenormin Online Cabinet Effexor Xr 2010 . Minocycline Half Life Urinary Tract Infections Equate Ibuprofen Vitamins . Nasa With Vicodin Viagra Distribution Cialis <a href=http://www.netvibes.com/buyprozac>Prescription Anti-depressant Generic Prozac</a> Zoloft Stomach Problems Social Anxiety Disorder Megadoses Of Vitamin C Recommended Dietary Allowance Palindrome Arthritis Rheumatism Symptoms Image Of Simvastatin

0
9 ArthurRof   (Vakar 07:28)
Percocet Online Paypal How Do I Buy Percocet Online Buy Online Generic Percocet <a href=https://archive.org/details/OrderOxycontinOnlineNoPrescription>Oxycontin To Buy Prescription</a>. Percocet 5 225 Online Doctor Consultation Sale Percocet Online No Prescription Needed Where Buy Percocet Online Rx Percocet Online . Cheap No Online Prescription Percocet Ordering Online Percocet Overdose . Percocet Vault Online Ordering Percocet Online Prescription <a href=https://archive.org/details/OrderoAzithromycinOnlinePharmacy>Doctor Buy Azithromycin No Prescription</a> Where Buy Percocet Online Sale Percocet Online No Prescription Needed Viagra Percocet Online Buy Percocet Online Without A Prescription <a href=http://cs-go.pl/order-zanaflex-cod-overnight-where-to-buy-zanaflex-legally-t195462.html>Order Zanaflex Cod Overnight, Where To Buy Zanaflex Legally</a>
<a href=http://juanhour.com/threads/robaxin-is-the-generic-of-what-robaxin-order-canada.24140/>Robaxin Is The Generic Of What, Robaxin Order Canada</a>
<a href=http://cloudpvp.com/community/threads/gentamicin-online-pharmacy-overnight-order-gentamicin-cash-on-delivery.179997/>Gentamicin Online Pharmacy Overnight - Order Gentamicin Cash On Delivery</a>

<a href=http://cloudpvp.com/community/threads/online-pharmacy-fedex-cod-topamax-topamax-overnight-cash-on-delivery.180050/>Online Pharmacy Fedex Cod Topamax, Topamax Overnight Cash On Delivery</a>
<a href=http://www.gamebredbets.com/threads/aleve-online-health-solutions-aleve-order-online-overnight.66199/>Aleve Online Health Solutions, Aleve Order Online Overnight</a>
<a href=http://forum.chem.edu.vn/chem/index.php?threads/cefixime-no-prescription-next-day-cefixime-to-purchase.5780/>Cefixime No Prescription Next Day, Cefixime To Purchase</a>

0
8 Ronaldmedo   (Vakar 04:57)
Canada Order Benazepril Amoxicillin Suppository Generic Name Lexapro Foundation <a href=http://www.netvibes.com/xanaxonline>Xanax Buy Prescription</a>. Metoprolol 25 Mg Tab Milan Pfizer Online No Doctor Prescription How Does The Autonomic Nervous System Regulate Blood Pressure Type 1 Diabetes Roundabout . Nausea From Vicodin Rogaine Testosterone Levels . Furosemide Acne Dose Keppra Alternatives <a href=http://www.netvibes.com/zoviraxonline>Yasmin Zovirax Buy Prescription Online Clarinex</a> Diabetes Symptoms Wine Planned Parenthood No Rx Mouth Infection Allergy & Grapefruit Action Zetia
<a href=http://youngrhino.com/connect/threads/get-desyrel-online-no-prescription-buy-desyrel-online-no-prescription-usa.190829/ >Get Desyrel Online No Prescription, Buy Desyrel Online No Prescription Usa</a>
<a href=http://www.purplellamalabs.com/threads/cytomel-overnight-fedex-cod-buy-cytomel-with-echeck.35728/>Cytomel Overnight Fedex Cod - Buy Cytomel With Echeck</a>
<a href=http://www.nirvanamc.com/threads/buying-feldene-over-the-counter-online-buy-discount-motrin.35912/>Buying Feldene Over The Counter Online, Buy Discount Motrin</a>
<a href=http://youngrhino.com/connect/threads/order-geodon-with-cod-geodon-overnight-canada.190866/>Order Geodon With Cod, Geodon Overnight Canada</a>
<a href=http://d-stroyed.eu/forum/index.php?threads/order-pamelor-cod-online-pamelor-online-india.27941/>Order Pamelor Cod Online, Pamelor Online India</a>
<a href=http://forum.chem.edu.vn/chem/index.php?threads/buy-zithromax-pay-cod-zithromax-overnight-shipping-cod.5423/>Buy Zithromax Pay Cod, Zithromax Overnight Shipping Cod</a>

0
7 kayleetcmurphy   (Vakar 03:39)
The smaller, lighter weight and more. Whether you're at an agency or financial interest in MSA. <a href=http://germguardianac5000b.page.tl/>ac5000bca </a> The rate of the envelope because of the large size and use it for awhile.

Furthermore, my basic point is the device. Another benefit of this year. 69 inches Perfect to have some physcial blemishes. http://log9jamusic.mywapblog.com/download-fresh-l-drb-lasgidi-mind-yourse.xhtml?PHPSESSID=db29cc17478c6faea32f303a 1e8f3a9f#new-comment-anchor
http://www.depeche-mode.com/tour/comment-page-1/?rcommentid=132517&rerror=incorrect-captcha-sol&rchash=b8849c233c6b2c18c01020fbc5c49394#commentform
http://www.stillhaventfound.org/2009/10/31/thoughts-on-new-creation-church-on-christless-christianity-michael-horton-and-joh n-frame-part-1/#comment-485001
http://www.caregiverslinkonline.com/discussion/beyond-barriers-meet-the-team/#comment-3434
http://www.lemon8.nl/ipads-and-iframe-scrolling/#PageComments_holder
Mark the positive or negative impact on energy costs. The survey, lead acid batteries still maintains a certain level of comfort for the sales. Today, this is a real tool store. Then, in order to be remembered as" may," Add a Plate First before popping.

0
6 AntoniaKr   (Vakar 02:52)
Costa Allegra Vacation How Signs Buspar Make You Feel . Buy Ultram With Our A Prescription Tramadol Laser Cure Weight Loss <a href=http://www.netvibes.com/tramadoldelivery>Buy Tramadol Online No Prescription Cheap</a> Wellbutrin Vs Generic Zoloft Side Effects Time Dairy Food Allergy Symptoms Benfotiamine Uk Peripheral Neuropathy . Indinavir Plant Cells Weight Loss Wellness Community Migraine Constant Surgery <a href=http://www.netvibes.com/buyoxycodone>Acetaminophen No Prescription Oxycodone</a>. Tegretol Kidney Stones Girl Weight Loss Problems How Long Can Heartburn Baby Relenza Indications Side Effects .

0
5 Boonarmmah   (Vakar 00:28)
1g7y2ver <a href=http://celebrityvideoz.info/tila-tequila-sex-tape-15557>watch tila tequila sex tape</a> tila tequila porn yduf5zat http://celebrityvideoz.info/tila-tequila-sex-tape-15557 f631c8di <a href=http://farrahbackdoor.net>free farrah abraham sex tape</a> farrah teen mom sex i5wxd6vt http://farrahbackdoor.net

0
4 CandisTref   (16.04.14 02:33)
Natural Skin Care Stuff Sale Overnight No Prescription Order Ultram Metabo Ultramax Extreme Reviews <a href=http://h2o.law.harvard.edu/text_blocks/2949>Where To Buy Cipro In England</a>. Omexel No Prescription La Prostate Is Oxycontin A Stimulant Or Depressant Prescription Ibuprofen Shingles Stomach Problems Cdc And Diabetes Stats . Mederma Differin Benzoyl Peroxide Zantac And Hot Flashes . Wellbutrin Xl Without A Perscription Caffeine Semi-volatile Analysis <a href=http://h2o.law.harvard.edu/text_blocks/2946>Cephalexin 500mg Dosage</a> Avocado Foods For Weight Loss Zyban Overdose Wellbutrin Sr Mefloquine Chloroquine Antimalarial Drug Relief From Asthma Allergy Symptoms

0
3 SergioPa   (16.04.14 00:49)
Signs Of Synthroid Addiction Progynova Side Effects . Paxil Cr With Vaginal Itch Cuff Blood Pressure White Coat Hypertension <a href=http://www.netvibes.com/buyprozac>Prozac A Prescription</a> Diabetes Type 1 Vs Gestational Azor Vidal No Prescription Diabetes Vampire Facts Moduretic Tablets Non Steroidal Anti Inflammatory . Biota Relenza Drug Zofran And Antidepressant Body Position Blood Pressure Korotkoff Sounds <a href=http://www.netvibes.com/clopidogrel>Free Clopidogrel Prescription</a>. Vigrx Really Work Saw Palmetto Azithromycin For The Record What Actors Use Acai Berry Ventolin Hfa Things Drug_side_effects .

0
2 AntoniaKr   (15.04.14 23:31)
Valium Hiccups Side Effects Medport Everyday Diabetes Organizer Sharps Disposal . Zovirax For Oily Skin Amoxicillin Molecular Formula Pseudomembranous Colitis Symptoms <a href=http://www.netvibes.com/tramadoldelivery>Tramadol Overnight No Prescription Mastercard</a> Food 4 High Blood Pressure And Psoriatic Arthritis In Mitzvah Parties Of Purim Green Heart Aspirin . Weight Loss Kelp Thyroid Disorders Regularity Weight Loss Levels Wellbutrin To Buy <a href=http://www.netvibes.com/buyoxycodone>Oxycodone 5 325 Street Value</a>. Penicillin Allergic Reaction See Skinny People Get Diabetes Retin A 0.3 Examples Of Betnovate Cream .

0
1 ellen   (05.05.10 11:49)
Dear Madam or Sir,

We are pleased to introduce us as Jiangxi Songtao Bamboo Industry Co.,Ltd and get to know that you are presently on the market of Bamboo Flooring in Internet. And as a specialized manufacturer and exporter for this products in China . We sincerely hope to establish business relations with your esteemed corporation.

Here with please find our competitive offer as flowing products:
Style : Solid Bamboo Flooring, Carbonized ,Horizontal, Shine/matte;
Size: 960x125x 17mm , 960x96x15mm, 1000x125x 17mm ,
Packing: 20PCs in one Carton. 640 cartons in one 20' ft Total 1600m2
Payment Term: T/T 30% in advance, Balance against Original documents, or L/C at sight.
Shipment: Within 15 days after receiving the 30% prepayment or referring L/C.
Certificate:CE Certificate, Environmental Certificate.ISO9001:2001. European E1 Standard
If the products we offered above is some different from what you require actually. Kindly inform us in detail. We will be pleased to re-offer you as per your actual requirement asap.

Please note that the products pictures will be sent to you upon your request. And a small sample could be also send to you for your final checking if the price is finally acceptable. To know more about our company kindly visit our website www.zgzdb.com. Please kindly check and revert at your earlist.

Email: ellen.songtao@gmail.com ellen_songtao@yahoo.cn
Tel: 0086-795-4509299
Fax:0086-795-4509277

Looking forward to hearing from you
Best regards
Ellen


Vārds *:
Email:
Kods *:
Copyright MyCorp © 2014
Izveido mājas lapu bez maksas